Seznam členů ARČs, držitelů "Stříbrného plachtařského odznaku FAI", vydaného od roku 1966 do roku 1970 - část 3 ze 6
Aktualizován 10. února 2000
Číslo | Příjmení a jméno | Aeroklub | Číslo | Příjmení a jméno | Aeroklub | Číslo | Příjmení a jméno | Aeroklub | ||
2583 | CVALÍN Jan | Staňkov | 2584 | DODEK Dušna | Trenčín | 2585 | DIABN Milan | Dubnica n/V. | ||
2586 | NEVAŘIL Lubomír | Dubnica n/V. | 2587 | DVORSKÝ Ján | Dubnica n/V. | 2588 | KUKULSKÝ Jaroslav | Trenčín | ||
2589 | KNAPP Ján | Trenčín | 2590 | BUREŠOVÁ Libuša | Ražňany | 2591 | TUHRINSKÝ Pavol | Prešov | ||
2592 | BALARA Ján | Poprad | 2593 | STAŠKO Štefan | Poprad | 2594 | GARAN Ján | Poprad | ||
2595 | SLIVOVSKÝ Ladislav | Poprad | 2596 | MLČÁK Rudolf | Partizánske | 2597 | SOCHOR Lumír | Liberec | ||
2598 | PENIAŠKA Jaroslav | Partizánske | 2599 | KOŠÍK Dušan | Piešťany | 2600 | SZABÓ Marian | Partizánske | ||
2601 | EICHINGER Jaroslav | Hořice | 2602 | NOVOTNÝ Miroslav | Hořice | 2603 | NOVÁK Jaroslav | Havl. Brod | ||
2604 | HAVLÍČEK Jiří | Vysoké Mýto | 2605 | KRŠEK František | Vysoké Mýto | 2606 | ANČIČKA Václav | Kladno | ||
2607 | HORA Petr | Liberec | 2608 | SKLENÁŘ Josef | Rakovník | 2609 | OPAT Eduard | Rakovník | ||
2610 | PROCHÁZKA Bedřich | Rakovník | 2611 | HULIAK Rudolf | Očová | 2612 | ŽEMBERY Jozef | Očová | ||
2613 | KONDÁČ Ondrej | Očová | 2614 | NEVERIŠ Pavel | Očová | 2615 | JANCÍK Ján | Očová | ||
2616 | LALÍK Jozef | Očová | 2617 | RAKÚSOVÁ Alžbeta | Očová | 2618 | DUPLÁK Jozef | Kamenica n/C. | ||
2619 | POLAŠKO Ján | Kamenica n/C. | 2620 | HAVRILAK Michal | Kamenica n/C. | 2621 | PRIEČINSKÝ Pavol | Nitra | ||
2622 | ČUPR Karel | Holíč | 2623 | GERŽA Marcel | Holíč | 2624 | NEKVINDA Pavel | Holíč | ||
2625 | PATRÁŠ Július | B. Bystrica | 2626 | BÉREŠ Ján | B. Bystrica | 2627 | PATRÁŠ Jozef | B. Bystrica | ||
2628 | LUPTÁKLVÁ Marta | B. Bystrica | 2629 | HREŽĎOVIČ Alexander | B. Bystrica | 2630 | KAVALTÍN Josef | Holíč | ||
2631 | VÁŠA Ivo | Holíč | 2632 | BLAHO Milan | Piešťany | 2633 | BOUČEK Karel | Holíč | ||
2634 | KOPECKÝ Zdeněk | Kladno | 2635 | NOVÝ Otakar | Kladno | 2636 | PROKOP Edmund | Vrchlabí | ||
2637 | KYSELO Josef | Hořice | 2638 | POLOCH Zdeněk | Frýdlant n/O. | 2639 | PŘEČEK Karel | Frýdlant n/O. | ||
2640 | HANZLÍK Jaromír | Šumperk | 2641 | MARTIŇÁK Lubomír | Šumperk | 2642 | ERTL Karel | Břeclav | ||
2643 | GAJDA František | Břeclav | 2644 | PAVLÍČEK Věroslav | Břeclav | 2645 | BŘEZNA Tomáš | Křižanov | ||
2646 | ČERNÝ Jiří | Křižanov | 2647 | HOLOUŠ Karel | Křižanov | 2648 | JURAČKA Josef | Křižanov | ||
2649 | MALÍK Jiří | Křižanov | 2650 | OTRUSINA Antonín | Křižanov | 2651 | PICMAUS Karel | Křižanov | ||
2652 | PREISS Richard | Křižanov | 2653 | SOUČEK Miroslav | Kyjov | 2654 | MACÍČEK Josef | Frýdlant n/O. | ||
2655 | BUREŠ Bohuslav | Kladno | 2656 | SLAZÁK Gustáv | Senica | 2657 | POLCER Jaroslav | Olomouc | ||
2658 | CRKOVSKÝ Miroslav | Letňany | 2659 | PETRLÍKOVÁ Václava | Raná | 2660 | TUHÁČEK Jiří | Benešov | ||
2661 | KANTA Jan | Kolín | 2662 | FIALA Vladimír | Benešov | 2663 | ŠTAFL Radoslav | Vrchlabí | ||
2664 | PROCHÁZKA František | Letkov | 2665 | NOVÁK František | Letkov | 2666 | KARAS František | Letkov | ||
2667 | VOJTEK Vratislav | Toužim | 2668 | PENEVJuraj | Prešov | 2669 | GROHOL Viktor | Chrudim | ||
2670 | BÍLÝ Zdeněk | Toužim | 2671 | REJCHLÍK Vladislav | Chrudim | 2672 | WÁGNER Miroslav | Letkov | ||
2673 | POLÁKOVÁ Marie | Jičín | 2674 | ROZÍNEK Milan | Dvůr Králové | 2675 | KLABAN Jan | Jičín | ||
2676 | PISCHEL Vladimír | Nové Město n/M. | 2677 | ŽIŽKA Jiří | Dvůr Králové | 2678 | HARSA Josef | Kolín | ||
2679 | PÍŠA Jaromír | Kolín | 2680 | RUS Ludvík | Bubovice | 2681 | HROZÍNEK Miloslav | Nové Město | ||
2682 | RUNŠTUK Vladimír | Broumov | 2683 | ŽELEZNÝ František | Dvůr Králové | 2684 | PROCHÁZKA Vlad. | Č. Budějovice | ||
2685 | NOVOTNÝ Miloslav | Chomutov | 2686 | GODŽÁK Michal | Kamenica n/C. | 2687 | LESÁK Jan | Ústí n/Orl. |
Pro pokračování do části 4 klikněte zde
Pro návrat do části 2 klikněte zde